22 Eylül 2015 Salı

Yeni Nogger Waffle

Sürekli Nogger yiyen birisi değilim ama waffle yemeyi ne kadar sevdiğimi neredeyse çevremdeki herkes bilir.

Cuma günü Jeroen bana Hollanda'dan bir paket göndermişti ve içerisinde tam 3 paket stroopwafels vardı !! Her pakette iki tane olduğunu düşünürsek sevinçten deliye dönmüş olmam çok da garip değildi hani :) 

Önemli olan waffleları ne kadar sevdiğimi bilip bana göndermesiydi... Maddiyatla değil de tamamen sevgi ile ölçülmez mi bu... Daha fazla ne mutlu edebilir ki beni :)

Tabii ben sadece 1 paket yiyebildim. Geri kalanını ablamlarla kuzenlerime kaptırdım. 

Durum böyle olunca tatlı krizim tuttuğunda -ki çok nadir başıma gelir- çikolata almak için gittiğim marketten Nogger Waffle ile geri döndüm. Çok ağır bir şekilde hastalandıktan sonra dondurma yemeye ara vermiştim ve deneme fırsatı bulamamıştım. Bugün bayram temizliği ile yorgunluktan öldüğüm için kendimi bir dondurmayla ödüllendirmek kulağa hoş geldi :) 


Açıkçası pek hoşuma gittiğini söyleyemeyeceğim. Çünkü waffle'ı kahvenin üzerine kapatarak, kahvenin dumanında içindeki karameli eriterek yemenin zevki çok ayrı bir şey. Karamelin bu şekilde donmuş olması benim içimi fazlasıyla baydı. Ayrıca iki waffle çok fazla geldi. 

Bir daha böyle şekilde yemeyi düşünmüyorum :) 

Fikrimi paylaşmak istedim..

Unutmadan, bu ürün çıkmadan önce dondurma ile waffle denemeyi çok istiyordum. En azından denemiş oldum. Hatta bununla ilgili diğer blogumda bir yazı mevcut..

Okumak isteyenler için hemen buraya link bıraktım :) 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder