29 Ekim 2015 Perşembe

Neler Yapıyorum ?

Uzuuun zamandır buraya yazmaya pek vakit bulamıyorum. Bıraktığımdan günden şimdiye kadar şöyle kısa bir özet geçersem sanırım yazmaya devam edebileceğim istediğim gibi.

Öncelikle, ne zaman ara verdim yazmaya?

Ağustosun sonlarına doğru yaklaşık 3 hafta süren bir hastalık atlattım. Serumlar, iğneler, ilaçlar derken fazlasıyla yorgun düştüm. Sonra kendimi kolay kolay toparlayamadım tabii. Bir boşvermişlik, tembellik, umursamazlık havası geldi bana, öylece yerleşti :) Ama sonunda toparlayabildim kendimi. Geçip giden kötü şeylerden bahsetmeye gerek yok çok fazla zaten. Geçti, gitti demek ne kadar güzel değil mi?


Sonra saçlarımı şöyle bir kızıla boyattım. Şimdiki hali böyle değil, aralarda çok doğal bir renkte kaldı kızıl. Sanki hep öyleymiş gibi. Ama en yakın zamanda kuaföre gidip bir değişiklik yapmayı düşünüyorum. Hayatında bir şeyleri değiştirmekten çok keyif alan insanlardanım :) Bu yaz çok fazla bir şeyler pişirmeye adadım kendimi. Mutfakta olmaktan çok zevk alıyorum. En azından hastalanana kadar tadını çıkardım mutfakla uğraşmanın *-* 14 Ekim doğum günümdü. Pastamın bir fotoğrafını çekiyim dediğimde karşılaştığım manzara buydu. Olsun, bu hali de fazlasıyla güzeldi :)) Ailem çok güzel bir sürpriz yaptı. O zamaaan tekrar mutlu yıllar bana :) 


Jeoren'un bana Hollanda'dan gönderdiği doğum günü hediyeleri ! İkimizin fotoğraflarından yaptırdığı dijital fotoğraf albümü, Yunanistan'dan benim için aldığı kolye, gönderdiği kartlar.. Sevildiğini bu denli hissetmek .. Fazla söze gerek yok sanıırm :) 


En en önemlisi, Sinterklaas çikolatam ! O kadar özel ki bu. Doya doya yiyemeyip kuzenlerimle, teyzemlerle ve daha nicesiyle paylaşsam da tadının mükemmel olduğunu söyleyebilecek kadar tattım :)) Evet, elim büyüklüğünde bu çikolata bütüüün aileye yetti :))


Arada bir elime aldığım Esrarengiz Bahçe'm...

Yazmaya çalıştığım kart postallarım..

Evin her yerine dağılmış test kitaplarım..

Günde beş saat çalışıp deliren ama hâlâ güzel günlerin de geleceğine inanan ben..

Beni hiç yalnız bırakmayan Jeroen..

Ve okuyup huzur bulduğum romanlarım :) 

Bu yazıyı yazdıktan sonra hemen sepetime bir sürü kitap doldurmaya gidiyorum.  Anca o zaman katlanabiliyorum bu zor zamanlara, bir de yazarak. 

Eh, şimdilik bu kadar. 

Uzun lafın kısası, artık buralardayım :) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder