27 Ocak 2016 Çarşamba

Çok Keyifli Ve Acayip Bir Mim !

Little Black Eyes'ın bloğunda çok hoşuma giden bir mim gördüm ve bende yapmak istedim :) Onun cevapları için buraya tık :)
1. Çaresi bulunmayan bir hastalığa yakalandınız ve bunun sonucunda yaklaşık 1 yıllık ömrünüzün kaldığını öğrendiniz. Kalan 1 yılınızda ne yapardınız ?

Sanırım sevdiğim herkese onları sevdiğimi söylerdim. İçimde kalan hiçbir şey bırakmazdım. Hollanda'ya gidip 1 ayımı orada  geçirir, Jeroen ile vedalaşırdım. Bu dünyada görmek istediğim yerleri görmeye çalışırdım mümkün oldukça. Korkmazdım, yaşadıklarımdan sonra ölüme bakış açım değişti. İçten içe de abime kavuşuyorum diye sevinirdim açıkçası. Onun beni orada beklediğini biliyorum. Aa bir de yazdığım kitabı tamamlardım

2. Fobileriniz , takıntılarınız var mı ? Varsa neler ?

Saymakla bitmez sanırım. Karanlıkta kalma fobim var. Sevdiklerimi kaybetmekten de çok çok korkuyorum. Fazlasıyla takıntılı bir insanım. Ama bunları saymayı canım hiç istemedi :) 

3.Bir sabah kalktınız ve dünyada hiç bir insan olmadığını öğrendiniz, ne yapardınız ?

Her yer bana kalmış, oh ne güzel. Korkardım başta, ama dünyanın tadını çıkarırdım tek başıma. Düşününce güzel olurdu sanki *-*

4.Dünyayı dolaşmak isteseniz hangi ülkeden başlardınız ? Neden ?

Çok kolay. Hollanda'dan başlardım tabii ki. Jeroen'u alırdım oradan. Bir Avrupa turu. Sonra ver elini Asya , Amerika. Filipinler'e gitmeyi de çok istiyorum bu arada :) 

5.İtiraf edin prens/prenses e dönüşür diye kaç kurbağa öptünüz ?

Pişmanım Hakim Bey...


6.En son yaşadığınız küçük düşürücü , unutamadığınız olay? 

En son? Çok fazla geri gitmeye gerek yok. Arabamız yolda kaldı kar dolayısıyla. İttiriyorduk, hooop benim ayağım kaydı ve kapaklandım yere. Dizlerimin üstüne düştüm ve hala kaymaya devam ediyordum. Kalkarken çok zorlandım. Halimi görüp acıyan birileri yardım etti sağolsunlar. Ama çok utandım :)) Uzun süre unutamam bunu :))

7.Asla yanınızdan ayırmadığınız 3 şey ?

Kitabım ! Okumak için mutlaka bir kitap bulundururum yanımda her zaman. Çok klasik olacak ama diğerleri de telefonum ve cüzdanım. 

8.Hayatınızın bir kitap/ film olmasını isteseydiniz hangi kitap/film olmasını isterdiniz ?

Bi düşüneyim. Düşünmeye gerek yokmuş. Vampir Günlükleri tabii ki. Damon benim olsun başka bir şey istemem (kalp)

9.En yakın arkadaşınızın bir uzaylı olduğunu ve sizi ilk denek olarak kendi gezegenine götüreceğini öğrendiniz, ne yapardınız?

Büşra uzaylı mı çıkacak ? Şüphelenmedim de değil hani. Gelirim kız ben seninle. Damon'ı da alabilir miyiz giderken ? 

10.İsviçreli bilim adamları görünmezlik hapını buldu ve siz bu hapı kullanan ilk kişisiniz. Hapı kullandıktan sonra yapacağınız ilk şey nedir?

Bu konuda çok düşündüm ben aslında keşke olsaydı böyle bir şey diye. Eski kurbağaları izlerdim sanırım biraz :) 


****

Çok iyi geldi bana bu mim. İçimi döktüm resmen. Little Black Eyes'a çok çok teşekkür ederim :)

2 yorum:

  1. Hahaha çok eğlenceli bir mim olmuş :)) alırız Damon'ı da gidelim buralardan :))

    YanıtlaSil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil