17 Şubat 2016 Çarşamba

Şubat Ayı Vanilya Kutusu

Merhabalar...

Biraz sinirli bir şekilde geldim buraya. Çünkü aboneliğimi iptal etmeme lazım nasıl olduysa kartımdan yine para çekilip hiçbir bilgim olmadan vanilya kutu gönderilmişti bana. Üstelik normal fiyatının çok çok yukarısında. Gerçekten çok kızgınım.

Yine de gelen kutuyu paylaşmak istedim.Sevgililer günü çok uzaklaşmadan bu yazıyı yayımlamam gerektiğini düşündüm. 


Schwarzkopf zarar görmüş saçlar için şampuan çıktı kutudan. Üstelik 250 ml şişesinde. Kokusu benim kullandığım arı sütlü şampuana benziyor sanki. Ne çok hoş diyebilirim ne de çok kötü. Yine de mutlaka kullanacağım. Belki kullandığımda tekrar yazarım buraya :)

Bu arada diş ağrım mı başlıyor yine :( Çok lanet bir şey :(

Diğeri ise Argan yağlı saç bakım spreyi.

Bu aralar aklımda argan yağı almak vardı, bunu görünce sevindim açıkçası. Yalnız profesyonel kullanım içindir, yalnızca kuaför salonlarında satılır yazıyor üzerinde. O yüzden bir tereddüt etsem de kullanacağım. Bu saç spreyinin kokusunu sevdim sanki. Asıl saçlarda belli olur tabii.
Saçlar yıkanıp kurulandıktan sonra kullanılacakmış.


Yine Schwarzkopf'tan bir saç terapi ürünü. Geçende de çok fazla saç bakım ürünü çıkmıştı, şampuandan oldukça memnun kalmıştım. Umarım şimdi de memnun kalırım. 

Üstelik diğerleri böyle büyük boylarda değildi.


Yine tatlı bir renkte oje. Bu ara gerçekten böyle bir renkte oje almayı istiyordum, rengi çok hoşuma gitti. Zaten ben tam bir oje hastasıyım. Geçen ayın kutusundan da aynı markanın kırmızı renk ojesi çıkmıştı. 
Ofra dudak parlatıcısı. Annem tadını beğenmediğini söyledi, ben dudağımın üzerinde hissettiğim ağırlığı sevmedim. Rujun üzerinde denemedim henüz. 


Favorim ise kesinlikle bu fırça!! O kadar yumuşak bir dokusu var ki, nasıl bayıldım nasıl bayıldım anlatamam. Bir fırça bu kadar mı güzel olur dedirtti bana. Kesinlikle diğerlerini kullanmam artık. Real Techniques markasına ait. Gerçekten profesyonel bir fırça.


Son olarak da Lancaster cilt terapi deneme ürünleri.

Eveet, şubat ayı vanilya kutusundan çıkanlar bu kadardı. Artık vedalaştım hem Vanilya Club ile hem de kredi kartım ile. Keşke bu şekilde mağdur etmeselerdi.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder